Inloopavond TAM-omgevingsplan Molenweg Colijnsplaat
Op woensdag 4 juni is er een inloopavond over het TAM-omgevingsplan voor de bouw van 84 woningen op de locatie 'Molenweg' in Colijnsplaat.
Doel van de avond
Tijdens de inloopavond kunnen inwoners tussen 19.30 uur en 21.30 uur binnenlopen en kennisnemen van het TAM-omgevingsplan en de civieltechnische uitwerking van de plannen. Een afvaardiging van de gemeente is aanwezig om vragen te beantwoorden en een toelichting te geven op de plannen.
Aanmelden voor de inloopavond is niet noodzakelijk
Het TAM-omgevingsplan
Op 1 januari 2024 is de nieuwe Omgevingswet in werking getreden. In plaats van een bestemmingsplan, maken gemeenten nu een ‘omgevingsplan’ om ruimtelijke ontwikkelingen mogelijk te maken.
Een TAM-omgevingsplan ziet er bijna hetzelfde uit als een bestemmingsplan. Dit komt door de software die is gebruikt om het plan te maken. Deze werkwijze wordt door het Rijk een ‘tijdelijk alternatieve maatregel (TAM)’ genoemd.
Meer informatie
Voor meer achtergrondinformatie over het gelopen traject en de woningbouwontwikkeling aan de Molenweg, kunt u terecht op de projectpagina